Zadzwoń: +48 795 060 900 RentSystem - Wynajem Samochodów Trójmiasto

Wynajem samochodów dostawczych

Czeka Cię przeprowadzka, którą najlepiej załatwisz własnymi siłami? Nie chcesz wynajmować firmy do przewiezienia ciężkich lub dosyć dużych przedmiotów? A może zawsze marzyłeś by pojeździć samochodem dostawczym z prawdziwego zdarzenia? Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy profesjonalną firmą, oferującą wynajem samochodów dostawczych w Gdańsku i w Gdyni profesjonalnie i tanio. Zadowolenie klienta z wykonanej usługi to nasz priorytet. Każdy z pojazdów jest sprawny technicznie i w stu procentach bezpieczny. Nasze pojazdy są zadbane i posiadają pakiet zapewniających wygodę użytkowania ubezpieczeń, a komfort użytkowania sprawi, że jazda nimi stanie się czystą przyjemnością za małe pieniądze. Dzięki naszej firmie wynajem samochodów dostawczych w Gdańsku i w Gdyni jest oferowany tanio, dzięki czemu na taką usługę stać praktycznie każdego mieszkańca Trójmiasta.

Zapraszamy do zapoznania się z markami samochodów dostawczych, a także z ich parametrami ładowności. Nasi pracownicy w razie potrzeby pomogą wybrać właściwy model.

Wypożycz Fiat Ducato Maxi
Fiat Ducato Maxi

SILNIK: 2,3 MultiJet 120KM
PALIWO: 9l/100km ON
Ładowność: 2000 kg

199 PLN już od Sprawdź szczegóły
Wynajmij Skoda fabia
Renault Master

SILNIK: 2,3 DCI 125KM
PALIWO: 8L/100KM ON 
POJEMNOŚĆ: 5 OSÓB

179PLN Sprawdź szczegóły